Rubrika: Blog

Jak mohou podnikatelky zužitkovat medializaci?

Noviny už nikdo nečte. Tištěný časopis jsem nedržela v rukou ani nepamatuji. Na televizi se vůbec nedívám. Říkáte tohle také, když se vás někdo zeptá, jaká média sledujete? Je pravda, že tradičním médiím stále ubývají čtenáři a diváci. I tak ale mohou pro vaše PR jako podnikatelky nebo značky udělat psí službu. Jakou?

Přečtěte si více

Jak být vidět a budovat si pozici experta ve svém oboru?

S rozvojem podnikání ve službách souvisí budování pozice experta, posilování důvěry a rozšiřování dosahu. A pro to je klíčová tvorba obsahu. Proto se budeme zabývat způsoby content marketingu v jednotlivých fázích podnikání. Shrnula jsem různé možnosti, jakými můžete zviditelnit svou osobní značku a podnikání z pohledu obsahového marketingu a PR. A to ve čtyřech krocích od začátku podnikání až k pořádnému růstu.

Přečtěte si více

Proč být vidět v médiích? Staňte se uznávanými expertkami a mějte větší vliv

V článku pro Katalog podnikatelek jsem shrnula, proč být vidět v médiích. Média jsou skvělým nástrojem, jak o sobě dát vědět a posílit odbornost. Jsou zkratkou k důvěře lidí – vašich zákazníků, ale třeba i kolegů a spolupracovníků, mají větší dosah a vliv, a navíc v případě redakčního obsahu vám toto všechno umožní zdarma. Proto ve svém podnikání usilujte o medializaci, staňte se uznávanými expertkami a mějte větší vliv.

Přečtěte si více

Jak být více vidět – tipy na podnikatelské soutěže

Pokud podnikáte a chcete být víc vidět, skvělou PR příležitostí jsou každoročně vyhlašované soutěže. Mnoho z nich má přímo kategorii žen nebo jsou zaměřeny jen na podnikatelky. Výhodou přihlášení a ještě lépe úspěchu v takových soutěží bývá kromě cenných zkušeností a networkingu také medializace celé akce i jednotlivých účastníků.

Přečtěte si více

Jak být více vidět – tipy na online mediální kanály

Pokud podnikáte, určitě chcete, aby o vás lidé věděli. To je základní předpoklad prodeje. Sám o sobě ale nestačí. Zákazník potřebuje vědět, proč by měl nakoupit zrovna u vás. Marketing pro to má různé nástroje a jedním z nich je vytváření hodnotného obsahu.
Ten můžete publikovat na svém komunikačním kanále a nebo obsah o vás zveřejní někdo na tom jeho. A už v tom je rozdíl. A už to pojmenovávám medializací. A už o to se můžete snažit, abyste byli více vidět.

Přečtěte si více
načítání