Rubrika: Vzdělávání

Tipy na adventní kalendáře zaměřené na osobní rozvoj a nebo marketing

Čtyřiadvacet prosincových dní a v každém z nich jeden tip, výhra nebo vzdělávací okénko. Adventní kalendáře se čím dál častěji zaměřují i na osobní rozvoj a také marketing. Čas před Vánoci totiž vybízí ke zklidnění, zaměření své pozornosti dovnitř sebe i investicím do rozšíření svého know-how. Nakoukněte do čtyř takových kalendářů a vyberte si ten svůj.

Přečtěte si více

Sedm cest k hojnosti a finanční svobodě

Hojnost se nejčastěji vztahuje k penězům. Čeho všeho by se vám ale líbilo mít víc než dostatek, ať už v soukromém životě nebo podnikání? Záleží jen na vás, vašem mindsetu a v případě peněz také vzdělání v oblasti financí. Alespoň na tom se shoduje sedm odbornic, které s tématem hojnosti a finanční svobody dnes a denně pracují. 

Přečtěte si více

Alena Dudová: Online kurzy lidé studují na pozadí každodenního života

Alena Dudová pomáhá vytvářet online kurzy nebo jiné formy vzdělávání a to tak, aby byly funkční a atraktivní. Jak na to, když jste odborníkem na své téma a rádi byste je předávali dál? Je důležitější pohled lektora nebo studenta? A jak to udělat, aby lidé z kurzu postupem času neodpadávali a skutečně jste je dovedli k výsledku? O to vše se Alena podělila v rozhovoru vzhledem ke svým dlouholetým zkušenostem se zážitkovou pedagogikou a learning designem.

Přečtěte si více

Alžběta Vintrová: Baví mě, jak se svět mění podle jazyka

Alžběta Vintrová vám pomůže zlepšit češtinu. Ať už jako korektorka, nebo pravopisná apoštolka pro vaše vlastní psaní, třeba v podnikání. A spoluprací s ní, nebo možná i jen po přečtení či zhlédnutí videorozhovoru si řeknete, že ta čeština není zase tak nepřívětivá. Alžběta ji zkrátka ukazuje jinak – hravě, s vtipem, ale zároveň i s vášní.

Přečtěte si více
načítání