Rubrika: Video

Šárka Rooya: Úspěšní rukodělci prodávají svým příběhem a osobní energií

Šárka Rooya Jiřičná pomáhá rukodělcům vytvořit fungující byznys. Sama je totiž dlouhodobě úspěšnou tvůrkyní – pod svou osobní značkou nejraději vine skleněné korálky, provozuje e-shop a o tvoření ráda píše, točí videa i učí techniky, které sama používá. Díky své vlastní energii neustále roste – na začátku roku dokázala za tři měsíce od první myšlenky spustit kampaň na mentoring pro rukodělce, která byla ve výsledku milionová. A momentálně v programu tvoří akční plán pro start a rozvoj byznysu jedenácti tvůrců.  O své bohaté zkušenosti se sympatická “královna korálků” podělila v rozhovoru.

Přečtěte si více

Kristýna Maková: Díky smysluplné tvorbě obsahu se stává podnikání viditelnější a udržitelnější

Kristýna Maková provádí nejen Prahou křížem krážem, ale také cestami a zákoutími tvoření obsahu. Právě takzvaný content marketing a strategie při tvorbě obsahu mohou být důležitým prvkem vašeho podnikání. Kristýna totiž vnímá obsah jako formu zákaznické péče v on-line světě i jako prostředek tvoření a budování vztahu s klienty. A v rozhovoru sdílí několik tipů, jak tento přístup nejlépe převést do praxe.

Přečtěte si více

Eva Weberová: Nikdo není jen podnikatelka, manažerka nebo máma. Vždy je to o souběhu různých rolí

Eva Weberová pracuje převážně s lídry ve svých oborech, které vede k naplnění profesních cílů i osobní vize. Leadership přitom nevnímá jako nadřízené postavení v pracovní hierarchii, ale spíše jako přirozené vůdcovství, které je součástí každodenního života. A tudíž prolínající se i různými rolemi, které zastáváme. Jak mezi nimi najít rovnováhu? Kdy nám s tím může pomoci kouč? A co můžeme dělat pro to, abychom dobíjeli své baterky? I na to odpovídá manažerka, koučka a lektorka v rozhovoru.

Přečtěte si více

Polina Ševčíková: Svět podnikatelek vznikl, aby ženy mohly společně růst

Mentorka autentického byznysu Polina Ševčíková vytvořila komunitu žen, které se vzdělávají a podporují navzájem, neboli Svět podnikatelek. Specialistky z různých oborů v něm sdílejí know-how formou tréninků, díky kterým můžete ve svém vlastním podnikání stoupat rychle nahoru. To vše pod taktovkou Poliny, jejímž cílem vždy bylo pomáhat ženám v růstu, a Svět podnikatelek je toho vyústěním.

Přečtěte si více

Helena Hrachová: Nemoc přichází, aby nás uzdravila

Helena Hrachová ukazuje cestu k vědomému uzdravování – ať už je to v situaci, kdy hledáte svou ztracenou sílu, sebehodnotu nebo když onemocníte. Sama si prošla cestou od diagnózy závažné nemoci až po uzdravení a nyní nabytou sílu i zkušenosti předává dál. Můžete se u ní inspirovat nejen v dnešní době, kdy mnozí zažívají strach z nemoci nebo jsou s ní přímo konfrontováni.

Přečtěte si více

Alena Dudová: Online kurzy lidé studují na pozadí každodenního života

Alena Dudová pomáhá vytvářet online kurzy nebo jiné formy vzdělávání a to tak, aby byly funkční a atraktivní. Jak na to, když jste odborníkem na své téma a rádi byste je předávali dál? Je důležitější pohled lektora nebo studenta? A jak to udělat, aby lidé z kurzu postupem času neodpadávali a skutečně jste je dovedli k výsledku? O to vše se Alena podělila v rozhovoru vzhledem ke svým dlouholetým zkušenostem se zážitkovou pedagogikou a learning designem.

Přečtěte si více

Lucie Dědková: Snadno vidím, jak by měl frčet byznys

Lucie Dědková pomáhá vymyslet, vytvořit a prodat digitální produkty. Jako podnikatelská mentorka rozproudí váš byznys a, jak sama říká, jestli v něm máte zlatou žílu, určitě ji objeví. A provede vás při tom cestou zahrnující návrh strategie, rozšíření klientely, vybudování komunity i vytvoření online produktů. A právě o zkušenost s nimi se podělila v rozhovoru.

Přečtěte si více

Jana Jánová: Základem koučování je uvědomění, tak získáváme kompas, který nás vede

Jana Jánová podporuje všechny, kteří se chtějí živit tím, co je baví. Jako rebelská koučka i mentorka vám pomůže třeba s překonáváním různých strachů, na které během podnikání narazíte. Ve svém koučovacím přístupu sází především na autenticitu, ke které vás i způsobem sobě vlastním zcela přirozeně povede. 

Přečtěte si více

Ingrid Dach: Kampaň je způsob, jakým světu dáváte vědět, že nabízíte něco úžasného

Ingrid Dach vymýšlí prodejní texty a plánuje kampaně. Vytváření úspěšných strategií v online podnikání se učí u světových hvězd marketingu. A o funkční postupy se po roce od své vlastní první kampaně dělí se stovkami žen z Česka i zahraničí. A teď se o část svého know-how podělí i s vámi.

Přečtěte si více

Alžběta Vintrová: Baví mě, jak se svět mění podle jazyka

Alžběta Vintrová vám pomůže zlepšit češtinu. Ať už jako korektorka, nebo pravopisná apoštolka pro vaše vlastní psaní, třeba v podnikání. A spoluprací s ní, nebo možná i jen po přečtení či zhlédnutí videorozhovoru si řeknete, že ta čeština není zase tak nepřívětivá. Alžběta ji zkrátka ukazuje jinak – hravě, s vtipem, ale zároveň i s vášní.

Přečtěte si více

Zuzka Vitková: Peníze jsou energie, která musí proudit

Zuzka Vitková pomáhá ženám tvořit jejich finanční budoucnost. Učí, jak přemýšlet o penězích, tak, aby vám umožnily žít svůj život svobodně a podle sebe. Jako finanční koučka s vámi projde jak energetickou, tak praktickou stránku peněz. A jako bonus se podělí o cestu podnikatelky, na kterou se vydala se třemi dětmi a odhazuje během ní většinu svých finančních bloků.

Přečtěte si více

Barbora Vlasáková: Za každým navrženým vizuálem vidím sen člověka, který se jde ukázat světu

Barbora Vlasáková tvoří vizuální podobu vašeho podnikání, jako grafička i webařka navrhne a vdechne život tomu, co potřebujete ke své online prezentaci. Dbá přitom na to, aby značka odrážela svého majitele a pomáhala mu realizovat jeho sny. A jejím osobním snem je tvorbu vizuální identity zpřístupňovat nejen v online prostředí tak, aby nebyla vnímaná jako složitá nebo nedostupná. 

Přečtěte si více

Monika Rumanová: Zavedením efektivního systému do podnikání se vrátíte k jeho podstatě

Monika Rumanová pomáhá ženám zjednodušovat podnikání. Využívá k tomu různé automatizace, vytváří funkční systém, nastavuje delegování práce. Vše s cílem mít volnější ruce a více času na to, co je podstatou vašeho podnikání. Sama má ráda, když věci mají řád, a zkrátí tak dobu potřebnou na jejich realizaci. Oceňuje to zejména při podnikání s malými dětmi.

Přečtěte si více

Andrea Grigerová: Najděte font, který je součástí vaší osobnosti a podnikání

Andrea Grigerová pomáhá vybrat písmo pro online prezentaci tak, aby podpořilo celé vaše podnikání. Zabývá se psychologií fontů. A jak sama říká, z konzultace s ní si odnesete mnohdy daleko víc než pouze vybranou sadu znaků. Třeba uvědomění, co je pro vás v práci s klienty skutečně důležité. A nebo jakým stylem budete psát články… Konkrétně tento je rozhovorem s přední českou fontoložkou.

Přečtěte si více

Martina Taubrová: Pomáhám znovu nalézt vaše původní já, které se jen někam ztratilo pod vrstvou strachu nebo úzkostí

Martina Taubrová je certifikovaný praktik Bachových esencí, terapeutka, lektorka. Na míru vám připraví kombinaci výtažků z květin, které pomáhají harmonizovat emoce a psychiku. To využijete nejen v podnikání, ale v jakékoliv situaci, ve které se necítíte dobře. Typickým příkladem problémů dneška jsou různé strachy nebo úzkosti. Martina vám pomůže se jich zbavit, a vrátit se tak zpět sami k sobě. Nově se s ní můžete ale vydat i cestou online vzdělávání, abyste Bachovy esence správně používali i sami. 

Přečtěte si více

Kristýna Maková: Ráda dávám lidem prostor, aby si místa navnímali po svém

Kristýna Maková je průvodkyně, která lidem zpřístupňuje historická místa Prahy skrz jejich atmosféru a detaily. Projít s ní můžete hlavní město doslova křížem krážem. Stejně jako ji, tak i ostatní průvodce ale zasáhla současná situace, kdy je omezený pohyb pro našince a necestují ani zahraniční turisté. Jsou řešením virtuální prohlídky nebo tím průvodcovství nemůže nic získat? A co klienty vůbec zajímá –⁠ stihnout co nejvíce míst a vyslechnout si podrobnou historii nebo něco úplně jiného? O svůj pohled se autorka projektu Praha křížem krážem podělila v rozhovoru.

Přečtěte si více
načítání