Rubrika: Novinky

Jak na úspěšné podnikání? Základem je poznat sama sebe

Chcete-li, aby vaše podnikání nebylo koulí u nohy, ale spíše nástrojem vašeho naplnění a hojnosti, zaměřte se nejprve sami na sebe. Poznejte se, objevujte svou jedinečnost a nezapomeňte ani na své zdraví ve fyzickém těle. Jen tak může být vaše podnikání úspěšné v dlouhodobém měřítku. Nevěříte? Inspirujte se přístupem tří žen.

Přečtěte si více

Jaký bude rok 2022? Na vlně autenticity a spolupráce, předpovídá trojice žen

Předpovídání budoucnosti je již od nepaměti oblíbenou disciplínou lidstva. Od doby, kdy si lidé uvědomili, že určité věci se dějí pravidelně, cyklicky, začali jim věnovat větší pozornost. Nejen rok má svou určitou vibraci, kterou dává numerologický rozbor, astronomický posun planet nebo postavení znamení.Přesvědčte se o tom v předpovědích, které pro vás zpracovaly tři ženy právě pohledem čínského horoskopu i numerologie.

Přečtěte si více

Adventní kalendáře pro ženy: tipy pro osobní rozvoj i nákup dárků

Nejen děti si mohou zpříjemnit adventní čas otevíráním okének, za kterými se skrývá každý den nové překvapení. Adventní kalendáře pro ženy nabízejí dárky nebo tipy pro osobní rozvoj, péči o sebe, ale i prostor pro vědomé zastavení se v předvánočním čase. A v neposlední řadě nechybí ani inspirace pro nákupy pod stromeček, kterými lze udělat radost blízkým i pomoci jiným.

Přečtěte si více

Šperk jako kotva pro osobní záměr? Takhle to funguje

Vše potřebuje své pevné ukotvení do hmoty. Včetně plánů, cílů nebo myšlenek. Stejně, jako jsou uspořádané roviny ve vesmíru od nejvyšších nehmotných vibrací až po ty nejnižší fyzické, je důležité používat hmotnou kotvu, abyste si je neustále připomínali a měli je na očích. Čím více smyslů zapojíte, tím lépe. Krásně k tomu mohou posloužit šperky ale i jiné předměty. 

Přečtěte si více

Jak o sebe pečovat během těhotenství a připravit se na porod? 

Těhotenství bývá označováno za nejkrásnější období v životě ženy. Ačkoliv většina myšlenek směřuje obvykle k dítěti, je důležité také myslet na sebe – pečovat o své tělo i duši. Jak na to? Nechte se inspirovat čtyřmi přístupy odbornic na vědomé těhotenství a porod i vztahy. Příprava v průběhu devíti měsíců očekávání se vám u porodu jedině zúročí.

Přečtěte si více

5 tipů na adventní kalendáře, které zpříjemní dětem čekání na Vánoce

Odpočítávání dní do Vánoc může být pro děti tím nejdelším obdobím roku. Přitom jde dvacet čtyři prosincových dní zpříjemnit zábavnými, tvůrčími nebo vzdělávacími aktivitami. Nemáte-li inspiraci na vlastní projekt, který byste pro své děti připravili, hodit se vám bude určitě 5 tipů na již hotové adventní kalendáře. Stačí si vybrat jejich formu – ke stažení, k dotvoření, k poslechu či naučení něčeho nového.

Přečtěte si více

Trápí vás pokles orgánů pánevního dna? Svěřte se do péče odbornic

Některé obtíže jsou natolik intimní, že se s nimi ženy potýkají v tichosti a o samotě. Je to ale škoda, protože mají své řešení. Jde například o stav, kdy orgány pánevního dna, jako je močový měchýř, děloha a konečník, opouštějí svoje místo a klesají. Nejčastěji se tak děje po vaginálním porodu, a ženy to dokáže hodně potrápit. Ani na tuto situaci ale nemusí být samy – čtyři odbornice přicházejí s tipy, jak ženský střed opět harmonizovat.

Přečtěte si více

Péčí o domov k úspěšnému podnikání

Že to zní jako neskloubitelná disciplína, pečovat o domov, a zároveň úspěšně podnikat? A ještě ke všemu mít obě oblasti ve stavu, kdy se navzájem podporují? Inspirujte se příklady tří žen, které mají na desítkách klientek i své vlastní praxi potvrzené, že opravdu záleží na místě, kde pracujete a čím se u toho obklopujete. A že domov, ve kterém proudí správná energie, vám může přímo umetat cestu k pracovním úspěchům.

Přečtěte si více

Zaměřte se sami na sebe. Sebeláska vám obohatí život a umožní vyhnout se dramatům

Jak řekl Oscar Wilde: „Zamilovat se do sebe samého je začátkem celoživotní romance“. Jediné romance, která zcela jistě vydrží až do smrti. Romance, která otevírá prostor pro mnohem víc. Proč je sebeláska důležitá, jak ji můžete v sobě aktivovat a harmonizovat i jak vám milování a přijetí sebe samých může obohatit život? Čtyři ženy sdílí své zkušenosti i tipy.

Přečtěte si více

Co vám může přinést spolupráce v podnikání?

Výhodou online světa je, že boří mnohé hranice, na které narazíte ve fyzické realitě. Otevírá vám možnosti spolupráce, při kterých nejste omezené vzdáleností. A to může být pro projekty mnohdy klíčové. Proč toho tedy nevyužít? Jaké jsou výhody spolupráce v podnikání pro vás samotné a vaše klienty? Kde navázat vhodné kontakty? A jak poznat, že spolupráce pro vás bude úspěšná? Svůj náhled sdílí tři ženy, které propoují své know-how ve společném projektu. 

Přečtěte si více

Tarotové karty jako pomocník na životních křižovatkách

Tarot může být účinným pomocníkem v životě i podnikání a zároveň nástrojem osobního rozvoje. Umožní vám totiž nahlédnout do vlastního nitra. A takový vhled je mnohdy cennější než nějaké věštění budoucnosti. Vychází totiž z vás samotných jako tvůrců vlastního života. Že jste takto o výkladu karet dosud nepřemýšleli? Tři ženy vás do jeho účinků v následujících řádcích rády zasvětí.

Přečtěte si více

Krása bez chemie aneb tři tipy na přírodní péči o vlasy a pleť

Přírodní, netoxická kosmetika je pro mnohé ženy již samozřejmostí. Co může přinést v péči o vlasy nebo pleť ? A jak se vyhnout umělým zásahům do kontur obličeje? Zapojte intuici, správné používání zdravých ingrediencí i pohyb místo injekcí. Tři ženy sdílí tipy na péči o své tělo, které je neoddělitelně propojeno také s vaším vnitřním nastavením. I tomu přírodní (nebo přirozené) přístupy napomáhají.

Přečtěte si více

Jak využít ženskou cykličnost v osobním životě i podnikání?

Ženy a jejich vnímání se přirozeně proměňují v průběhu měsíce. V různých fázích menstruačního cyklu se mění fyzicky, duševně i emocionálně a s tím doznává změn i jejich produktivita nebo tvořivost. Čtveřice žen sdílí svůj náhled na cykličnost a také vlastní zkušenosti s vědomým zohledněním této proměnlivosti v podnikání. Nechte se jimi inspirovat.

Přečtěte si více

Jak úspěšně proplouvat online světem a přitom osobně povyrůst?

Podnikání je cestou duchovního rozvoje. A odehrává-li se výhradně nebo alespoň částečně v online prostředí, může to být pěkný fičák. Jeho charakteristikou je totiž rychlost, dynamika, růst, ale zároveň pomíjivost, náročnost i pozlátko. Naštěstí v tom nejste samy. Zkušenosti, jak online světem úspěšně proplouvat a přitom zůstat sami sebou, maximálně osobnostně růst, s vámi sdílí pětice žen ze své vlastní i byznysové perspektivy.

Přečtěte si více

Jak na psychohygienu? Inspirujte se 4 tipy pro vaše duševní zdraví

Jak si chránit a upevňovat duševní zdraví a jak zvyšovat svou odolnost vůči nejrůznějším škodlivým vlivům? Čtyři ženy se podívaly na téma psychohygieny jako na duševní wellness, sérii zvyků, zastavení i jako na mapování cílů, snů a pocitů.  Psychohygiena je podle nich totiž o tom být sami se sebou v lásce a harmonii, dát si důležitost, znát se a rozumět si a také mít se sebou soucit.

Přečtěte si více

4 cesty k harmonii mezi podnikáním a rodinným životem

Co by se ve vašem životě muselo změnit, abyste nastolili harmonii mezi podnikáním a rodinným životem? Jak takového souladu dosáhnout i s dětmi „za krkem“? Čtveřice žen přibližuje cesty, které jim osobně fungují. A zároveň vás na nich mohou provázet. Protože taková harmonie přináší tvůrčí energii, ze které čerpáte vy, vaše okolí i váš byznys.

Přečtěte si více

Nebuďte na všechno sami. Úspěšné podnikání stojí na spolupráci

Už vás nebaví být na veškerou agendu spojenou s vlastním podnikáním sami? Pak je načase začít spolupracovat s ostatními lidmi. Ať už se jedná o delegování části vašich povinností, navazování spolupráce v rámci propagace služeb či produktů nebo o spolupráci ve smyslu vytváření podnikatelských partnerství, jde vždy o cestu vpřed. Když tedy víte, jak na to a čeho se zároveň při spolupracování vyvarovat. Pomoci vám v tom mohou tipy od čtyř specialistek.

Přečtěte si více

Pomozte si designem aneb 5 pravidel pro podporu vaší značky v online světě

Prosadit se s produktem či službou v online světě je stále větší výzvou. Čas, který jsou vám potenciální klienti ochotni věnovat na webu nebo sociálních sítích, se počítá mnohdy na sekundy. Zaujmout na první pohled vám proto mohou pomoci vizuální prvky vaší prezentace. Nehte se inspirovat tipy pěti odbornic na grafiku, design, vizuální a brandovou identitu. S pravidly, které sdílí můžete svou značku v online světě krásně podpořit.

Přečtěte si více

Hrozí vám vyhoření? Vyzkoušejte osvědčené metody, jak znovu získat rovnováhu

Jste dlouhodobě unavení? Ráno po probuzení se vám vůbec nechce z postele? Trpíte úzkostmi nebo váš intimní život stojí za starou belu? Zřejmě se o vás pokouší vyhoření – stav, kdy se z velkého nadšení a naplnění postupně – většinou velmi plíživě – propadnete do velkého napětí, vyčerpání a apatie. Vyhořet můžete nejen v práci nebo podnikání, ale i v domácnosti nebo ve vztahu. Aby se tak nestalo, zatáhněte včas za brzdu. Pomoci vám v tom mohou osvědčené metody čtyř zkušených žen.

Přečtěte si více

3 tipy jak využít rituály v podnikání

Rituály nás provází od pradávna a mají velký význam pro naše životy. Jejich sílu ale oceníte i v podnikání nebo jakékoliv soustavné činnosti, kterou vykonáváte. Hlubším významem rituálu je totiž vědomý přerod. Jak k němu přistoupit a využít jej právě jako podnikatelky vám osvětlí trojice žen, které rituály běžně provádí. 

Přečtěte si více
načítání