Rubrika: Novinky

Tipy na adventní kalendáře zaměřené na osobní rozvoj a nebo marketing

Čtyřiadvacet prosincových dní a v každém z nich jeden tip, výhra nebo vzdělávací okénko. Adventní kalendáře se čím dál častěji zaměřují i na osobní rozvoj a také marketing. Čas před Vánoci totiž vybízí ke zklidnění, zaměření své pozornosti dovnitř sebe i investicím do rozšíření svého know-how. Nakoukněte do čtyř takových kalendářů a vyberte si ten svůj.

Přečtěte si více

Tři způsoby jak nakládat s financemi efektivně i ekologicky

Peníze jsou novodobé volební lístky. Můžete s nimi nakládat podle svého uvážení, v souladu s vlastními hodnotami. U žen mezi ty stále častější patří udržitelnost a ekologie. Promítají se do oblasti nákupního chování i investic. Konkrétní způsoby přibližují tři finanční mentorky a lektorky. Efektivní i ekologická správa financí ale nemůže začít u ničeho jiného než u budování finanční rezervy. 

Přečtěte si více

Čeští tvůrci a lokální značky odkryjí, co zahrnuje cena jejich výrobků. Startuje Měsíc férových cen

Kolik stojí ručně šitá hračka, podomácku vařená marmeláda nebo napsání a vydání knížky? Mnohdy moc pro ty, kteří netuší, co cena skutečně zahrnuje a jak se jim může investice do takového produktu vyplatit. Právě na to chce upozornit iniciativa Měsíc férových cen. Během listopadu v ní odkryjí čeští tvůrci a malé značky, co vše se skrývá za cenovkou jejich výrobků a proč by u nich zákazníci měli čas od času nakoupit.

Přečtěte si více

Tvorba a řemeslo je podnikání i způsob života, přibližují tři úspěšné tvůrkyně. Láká vás to také?

Rukodělná či jakákoliv tvůrčí činnost může být vaší srdcovou záležitostí. Dá se jí ale i uživit? Přetavit koníček v podnikání? Trojice úspěšných žen je důkazem toho, že ano. Přesvědčte se sami. Šperkařka, módní návrhářka i autorka hraček a pohádek sdílí svůj příběh i rady a tipy pro ty, kteří se chtějí na cestu tvůrčího podnikání vydat.

Přečtěte si více

Najděte svou ženskou sílu

Co to znamená být ženou ve své plné síle? Být sama sebou? Objevit ženství? Žít své poslání? Tvořit láskyplné vztahy? Pro každého to může znamenat něco trochu jiného. Důležité je to najít. Jak? Možnosti, které sdílí tři ženy, se týkají přírody, šatníku nebo dotyků.

Přečtěte si více

Rozchod v rodině může zanechat šrámy. Jak jim předejít?

Kvalita vztahu partnerů, kteří mají děti, ovlivňuje celou rodinu. I v momentě, kdy prochází konflikty nebo se vztah rozpadá, se dá zaměřit na věci, které pomohou situaci překonat. Aby rozchod nebo rozvod rodičů byl bez poražených a bez šrámů na duši, i té dětské, na to se zaměřily tři odbornice. Přečtěte si jejich doporučení z pohledu výchovy, práva i emocí.

Přečtěte si více

Jak být lepší podnikatelkou?

Sólo-podnikání, na volné noze nebo pod vlastní značkou, kterou může být i vaše jméno, je většinou one (wo)man show. A vyžaduje tak neustálou práci na sobě i byznysu. Jak jej rozvíjet a stát se lepší podnikatelkou? Čtyři ženy vám z jejich vlastní expertízy doporučí oblasti, na které je dobré se zaměřit. Ať už jde o strategii, důvody proč podnikáte, bezchybnou sebeprezentaci nebo sebevyjádření a komunikaci.

Přečtěte si více

Sebeláska nebo sobectví? Čtyři ženy sdílí, jak utvářely vztah k sobě samým

Jak poznat, jestli jste sebestřední nebo se zdravě milujete? Jste sobečtí, když naplňujete své potřeby, či jdete za svými sny? Nebo se milujete tolik, že následování vašich snů je jen důsledkem této velké lásky k sobě? Hranice mezi sebeláskou a sobectvím může být velmi tenká. Jak vztah k sobě samým utvářely čtyři ženy, které se tímto tématem zabývají i v jejich profesním životě, sdílí ve vyprávění.

Přečtěte si více

Jaký bude rok 2022? Na vlně autenticity a spolupráce, předpovídá trojice žen

Předpovídání budoucnosti je již od nepaměti oblíbenou disciplínou lidstva. Od doby, kdy si lidé uvědomili, že určité věci se dějí pravidelně, cyklicky, začali jim věnovat větší pozornost. Nejen rok má svou určitou vibraci, kterou dává numerologický rozbor, astronomický posun planet nebo postavení znamení.Přesvědčte se o tom v předpovědích, které pro vás zpracovaly tři ženy právě pohledem čínského horoskopu i numerologie.

Přečtěte si více

Adventní kalendáře pro ženy: tipy pro osobní rozvoj i nákup dárků

Nejen děti si mohou zpříjemnit adventní čas otevíráním okének, za kterými se skrývá každý den nové překvapení. Adventní kalendáře pro ženy nabízejí dárky nebo tipy pro osobní rozvoj, péči o sebe, ale i prostor pro vědomé zastavení se v předvánočním čase. A v neposlední řadě nechybí ani inspirace pro nákupy pod stromeček, kterými lze udělat radost blízkým i pomoci jiným.

Přečtěte si více

Šperk jako kotva pro osobní záměr? Takhle to funguje

Vše potřebuje své pevné ukotvení do hmoty. Včetně plánů, cílů nebo myšlenek. Stejně, jako jsou uspořádané roviny ve vesmíru od nejvyšších nehmotných vibrací až po ty nejnižší fyzické, je důležité používat hmotnou kotvu, abyste si je neustále připomínali a měli je na očích. Čím více smyslů zapojíte, tím lépe. Krásně k tomu mohou posloužit šperky ale i jiné předměty. 

Přečtěte si více

Jak o sebe pečovat během těhotenství a připravit se na porod? 

Těhotenství bývá označováno za nejkrásnější období v životě ženy. Ačkoliv většina myšlenek směřuje obvykle k dítěti, je důležité také myslet na sebe – pečovat o své tělo i duši. Jak na to? Nechte se inspirovat čtyřmi přístupy odbornic na vědomé těhotenství a porod i vztahy. Příprava v průběhu devíti měsíců očekávání se vám u porodu jedině zúročí.

Přečtěte si více

5 tipů na adventní kalendáře, které zpříjemní dětem čekání na Vánoce

Odpočítávání dní do Vánoc může být pro děti tím nejdelším obdobím roku. Přitom jde dvacet čtyři prosincových dní zpříjemnit zábavnými, tvůrčími nebo vzdělávacími aktivitami. Nemáte-li inspiraci na vlastní projekt, který byste pro své děti připravili, hodit se vám bude určitě 5 tipů na již hotové adventní kalendáře. Stačí si vybrat jejich formu – ke stažení, k dotvoření, k poslechu či naučení něčeho nového.

Přečtěte si více

Trápí vás pokles orgánů pánevního dna? Svěřte se do péče odbornic

Některé obtíže jsou natolik intimní, že se s nimi ženy potýkají v tichosti a o samotě. Je to ale škoda, protože mají své řešení. Jde například o stav, kdy orgány pánevního dna, jako je močový měchýř, děloha a konečník, opouštějí svoje místo a klesají. Nejčastěji se tak děje po vaginálním porodu, a ženy to dokáže hodně potrápit. Ani na tuto situaci ale nemusí být samy – čtyři odbornice přicházejí s tipy, jak ženský střed opět harmonizovat.

Přečtěte si více

Péčí o domov k úspěšnému podnikání

Že to zní jako neskloubitelná disciplína, pečovat o domov, a zároveň úspěšně podnikat? A ještě ke všemu mít obě oblasti ve stavu, kdy se navzájem podporují? Inspirujte se příklady tří žen, které mají na desítkách klientek i své vlastní praxi potvrzené, že opravdu záleží na místě, kde pracujete a čím se u toho obklopujete. A že domov, ve kterém proudí správná energie, vám může přímo umetat cestu k pracovním úspěchům.

Přečtěte si více

Zaměřte se sami na sebe. Sebeláska vám obohatí život a umožní vyhnout se dramatům

Jak řekl Oscar Wilde: „Zamilovat se do sebe samého je začátkem celoživotní romance“. Jediné romance, která zcela jistě vydrží až do smrti. Romance, která otevírá prostor pro mnohem víc. Proč je sebeláska důležitá, jak ji můžete v sobě aktivovat a harmonizovat i jak vám milování a přijetí sebe samých může obohatit život? Čtyři ženy sdílí své zkušenosti i tipy.

Přečtěte si více

Co vám může přinést spolupráce v podnikání?

Výhodou online světa je, že boří mnohé hranice, na které narazíte ve fyzické realitě. Otevírá vám možnosti spolupráce, při kterých nejste omezené vzdáleností. A to může být pro projekty mnohdy klíčové. Proč toho tedy nevyužít? Jaké jsou výhody spolupráce v podnikání pro vás samotné a vaše klienty? Kde navázat vhodné kontakty? A jak poznat, že spolupráce pro vás bude úspěšná? Svůj náhled sdílí tři ženy, které propoují své know-how ve společném projektu. 

Přečtěte si více
načítání